ייפוי כוח מתמשך הוא כלי משפטי המאפשר לאדם לקבוע היום, כאשר הוא כשיר ובריא, לתכנן מי יטפל בו וכיצד יטפלו בו אם חלילה לא יוכל לעשות זאת בעצמו.

משרד עורכי דין יפוי כח מתמשך

עורך דין יפוי כח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא כלי משפטי המאפשר לאדם לקבוע היום, כאשר הוא כשיר ובריא, לתכנן מי יטפל בו וכיצד יטפלו בו אם חלילה לא יוכל לעשות זאת בעצמו.

משרד עורכי דין יפוי כח מתמשך

עורך דין יפוי כח מתמשך

יפוי כוח מתמשך

יפוי הכח חולש על כל תחומי החיים, רפואיים, כלכליים, פסיכיאטרים ואישיים.

ייפוי כוח מתמשך מבוסס על בחירה אישית של הממנה אשר מושתת על מערכות יחסים משפחתיות או חברתיות של קרבה ואמון, כאשר הממנה יכול לבחור בן משפחה, אדם אחר הקרוב אליו או איש מקצוע המהימנים עליו ואשר הוא סומך עליהם לשמש כמיופי כוחו.

את הליך עריכת יפוי הכח המתמשך, יש לבצע תוך שימת לב לפרטים, למידת המארג המשפחתי והתייחסות למערכות היחסים בתוך המשפחה, תוך קבלת החלטה מושכלת לגבי זהות מיופי הכח המתאימים לכך.

משרדנו ערך עשרות רבות של יפויי כח ומיומן בעריכתם, ניתן לצפות גם בראיון מתוך התכנית "פרקליטים עד הבית" ששודר בערוץ רשת.

יפוי כח מתמשך סיפור מקרה 1

צ' היה על ערש דווי. הרופאים ביקשו לצנרר למיצוי הטיפול. המשפחה התנגדה שכן ידעה ש צ' היה נגד .
אבל ל צ' לא היה יפוי כח מתמשך. אז הרופאים לא יכלו לקבל את דעת המשפחה כי חלה עליהם חובה למקסם טיפול.
שלחו את המשפחה למלא טפסים להגשה למינוי אפוטרופוס, שכן בהיעדר יפוי כח מתמשך, רק אפוטרופוס יכול לקבל החלטות מסוג זה, ומינוי כזה דורש פרוצדורה של אישור מהמדינה .
בזמן שהמשפחה יצאה – ניצלו את ההזדמנות וצנררו.
שבוע של סבל שיכול היה להמנע מצ' לו היה לו יפוי כח מתמשך.

יפוי כח מתמשך סיפור מקרה 2

ר' הוא בעל 6 נכסי מקרקעין. לפני מספר שנים ח, ר' חלה במחלה שפגעה בתפקודו המוחי. מאחר ור' לא יכל כבר לחתום על מסמכים, עלה הצורך למנות מישהו שיוכל לקבל החלטות עבורו ועבור הנכסים שלו.
מאחר ור' לא ערך יפוי כח מתמשך, נאלצו בני המשפחה להגיש בקשה למינוי אפוטרופוס. הליך כזה יכול לארוך מספר חודשים. בזמן זה לא ניתן לבצע כל פעולה – לא ניתן לחתום על הסכם שכירות בשמו, לא ניתן לבצע פעולות בחשבון הבנק ועוד.
במשך מספר חודשים, שילדיו נאלצו לשאת בתשלומים גבוהים לטיפול בו, ולא יכלו להשתמש בכספים של ר'.
לאחר קבלת מינוי אפוטרופוס, נאלצו ילדיו במשך שנים להגיש למדינה דווחים מפורטים על כל שקל שנכנס ויוצא מחשבונו, על כל נכסיו, ועל כל פעילות שעשו עבורו.
לו היה ל ר' יפוי כח מתמשך, היתה נחסכת מילדיו פרוצדורה מסובכת וכן היו נחכסים מהם כספים רבים.

יפוי כח מתמשך סיפור מקרה 3

ש', אמא לארבעה ילדים וסבתא ל 15, איבדה את כשרותה המשפטית . היא היתה מאוד קרובה לילדיה אך מעולם לא עלה בין נושאי השיחה מה יקרה אם חלילה תחלה או איך היתה רוצה שייראו חיה במקרה כזה. לרוע המזל, ש' חלתה וילדיה החלו להתווכח ביניהם על אופן הטיפול בה. להשאירה בביתה שכה אהבה או להעבירה להתגורר בדיור סיעודי שבו רופאים ואחיות ופיזיותרפיסטים שיקלו את הטיפול בה?
חוסר ההסכמה גרמה למריבות בין הילדים, והמשפחה שש' טיפחה וחינכה לקרבה ולתמיכה איבדה מהמשפחתיות שלה. ודאי עניין שהיה מעציב את ש' לו היתה מבינה מה נעשה.
יפוי כח מתמשך מטרתו להוציא לפועל את רצונו של האדם בדבר הטיפול בה וגם למנוע סכסוכים מיותרים.

הקלידו מילת חיפוש וראו את מלוא התוצאות הקשורות באתר

תיאום פגישה באונליין

בחרו יום ושעה פנויים ביומן ותאמו פגישה

תיאום הפגישה הושלם

אישור הפגישה ישלח אליך במייל ובמקביל משרדנו יצור עמך קשר טלפוני